Výrobci

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Ceny jsou s DPH

K pokladně

Sněhové frézy Jsou zde 27 zboží.

Sněhové frézy

Ke každé benzínové sněhové fréze poskytujeme SERVIS DE - LUXE ZDARMA


Tato služba znamená, že vyškolený technik frézu smontuje, přezkouší všechny funkce a pohyblivé části stroje. Zkontroluje zajištění kol, nalije provozními kapalinami a zkontroluje výši hladiny oleje. Poté frézu poctivě zakurtuje na dřevěnou paletu a zašle zákazníkovi.


PRO VŠECHNY SNĚHOVÉ FRÉZY DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA
Základní rozdělení sněhových fréz dle pracovního ústrojí


Jednostupňové sněhové frézy


Jednostupňové sněhové frézy jsou poháněné samohybným šnekem s pryžovými hranami, což zajišťuje pohon pojezdu frézy. Sníh je dopravován do odhozové skříně a odtud je rotorem vyhazován odhozovým hrdlem ven. Polymerový materiál pak zabraňuje rezavění, zamrzání, zanášení se a v neposlední řadě také lepení sněhu na stěny komínku. Tyto frézy jsou vhodné pouze na zpevněné povrchy, chodníčky, zámková dlažba, beton, asfalt, žulové kostky a další pevné povrchy.


Dvoustupňové sněhové frézy


Dvoustupňové sněhové frézy jsou vybaveny jedinečnou konstrukcí ocelového přihrnovacího šneku. Ten si díky speciálnímu tvaru zubů kovového šneku na povrchu dokonale poradí i se zledovatělým sněhem a jeho úkolem je v první fázi dokonale přihrnout sníh k ústí vyhazovací turbíny. Ve druhé fázi je sníh pomocí této turbíny vytlačen do výhozového komínku. Díky této technologii je fréza schopná zpracovat daleko více sněhu za kratší časový úsek. Polymerový materiál pak zabraňuje rezavění, zamrzání, zanášení se a v neposlední řadě také lepení sněhu na stěny komínku. Tyto typy jsou vhodné pro rychlý úklid sněhu ze zpevněných i nezpevněných ploch, chodníků, cest, parkovišť a podobně.